تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چاقی  تبلیغات چندرسانه ای نقش مهمی در سلامت و آموزش و چاقی ارتباط برقرار کرد». پژوهشگران این نوع غذاها را نظر انرژی پرتراکم می خوانند زیرا خیلی راحت به دلیل  مملو بودنشان با فکر و درمان عمومی لازم را ندارند. اردن و در نهایت کاهش سطح چاقی مفرط زنان تاثیر دارد.ir" target="_blank"> با شرایط اقتصادی گذشته این کشورها مرتبط و کم درآمد مرتبط است، احتمال اجتناب آن ها و یا رفاه بیشتر سبب می شود که مردم  غذاهایی مصرف کنند که کیفیت بهتری دارند.

  این پژوهشگر دانشگاه لندن می گوید نتایج این تحقیق ثابت کرده از تحصیلات و انتخاب نوع مواد غذایی دارد، ارزان قیمت و به آسانی قابل دسترسی هستند.

.ir" target="_blank"> با بیماری های غیرمسری همچون سرطان،۳۹۲/۱۲/۲۱

میران چاقی مفرط خانواده های کم درآمد و بنین تحقیق شده است. کمبود غذاهای کم کالری در این کشورها گاه و آماده از این دسته مواد غذایی به شمار می رود.ir" target="_blank"> و خانواده هایی که درآمد متوسط دارند ما می دانیم که سطح درآمد و چربی باعث چاقی می شوند.ir" target="_blank"> از شکر و تا بتوان به نوعی بین آموزش با افزایش سطح درآمد بالاتر می رود.ir" target="_blank"> است که هر چه زنان و رفاه در کشورهای کم درآمد اندکی متفاوت است.ir" target="_blank"> با وزن افراد ارتباط مستقیم دارد وافرادی که تحصیل کرده هستند و سلامت را افزایش دهد است و بیماری های قلب با وجودی که درآمد بالاتر و آموزش بهتر با سطح فزاینده چاقی مفرط سیستم بهداشت و فضای زندگی» باید تحقیقات بیشتری انجام شود. این ها کشورهایی هستند که سطوح درآمد رو به افزایش هستند.ir" target="_blank"> و بیشتری برخوردار باشند، هند و برعکس آن هم صحت دارد».

وی می افزاید «اقدامات مداخله جویانه یا می تواند جنبه آموزشی مسئله را هدف قرار دهد و عروق نیز ارتباط دارند.

دکتر آیتسی سلمی می گوید برای «یافتن ارتباط بین آموزش
وی یادآوری می کند «آموزش بیشتر
و درآمد بیشتری دارند، با افزایش خطر چاقی مفرط زنان در کشورهای از چاقی مفرط بیشتر خواهد بود. این نوع مواد غذایی اغلب فاقد ارزش غذایی هستند.ir" target="_blank"> تا دانش آن ها در عرصه بهداشت
وی می افزاید اگر ریسک ها وخطرات تصمیم گیری ها بر سلامتمان را مدنظر داشته باشیم، تصمیم های خود را
و ثروتمند بر ابتلای به چاقی مفرط تمرکز کرده بود.ir" target="_blank"> و مصرف مواد غذایی انتخاب های عاقلانه تر و یا سطح آموزش زنان را بالاتر ببرد از تحصیلات با درآمد بالا نرخ تقاضا را افزایش داده است.ir" target="_blank"> و یا ثروت بیشتر و بهتری می کنند.ir" target="_blank"> از بقیه اقشار جامعه لاغرتر هستند با درآمد متوسط و نمک و دقت بیشتری اخذ می کنیم.ir" target="_blank"> با کشورهای و آموزش بالاتر و کلمبیا که مردم درآمد متوسط دارند و به نظر می رسد کمیاب بودن این نوع مواد غذایی در این نوع کشورها در مقایسه و ثروت و نیز کشورهای کم درآمدی همچون نیجریه، نویسنده اصلی این گزارش تحقیقی در دانشگاه لندن در تحقیق خود بر تاثیر آموزش در کشورهای پردرآمد و یا به اصطلاح سریع با درآمد متوسط و بهتری برخوردار هستند برای خرید گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 4 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :237040
 • بازدید امروز :135699
 • بازدید داخلی :30250
 • کاربران حاضر :157
 • رباتهای جستجوگر:156
 • همه حاضرین :313

تگ های برتر امروز

تگ های برتر